Semira vyhodili na diaľnici

0 1467

Semir bol vyhodený pri diaľnici na výjazde z Banskej Štiavnice smerom Zvolen. Túlal sa tam asi štyri dni a nebezpečne behal pomedzi autá. Chytila ho jedna pani a odniesla do depozitu Túlavej labky.

Semir je veľmi priateľský a veselý psík, povahovo aj vzhľadom pripomína cairn teriéra. Je čulý, smelý a hravý. Miluje pohyb a zaujíma sa o každú zmenu. Je zvyknutý na cestovanie autom, pozná obojok a vôdzku a je kamarát aj s inými psíkmi, či sučkami.

Semir je vhodný do bytu aj do domu s prístupom dnu. Potrebuje majiteľa, ktorý bude mať čas sa mu venovať a zabezpečí mu dostatok pohybu a zábavy.
V prípade, že bude mať dosť vychádzok, bude určite spokojný v meste aj na vidieku.

Na prvý pohľad Semir pripomína typického strapatého orieška. V jeho malom tele sa však skrýva skvelý partner, ktorý je pre každú zábavu, oddaný, nenáročný, vhodný na aktívne strávený voľný čas a je výborným spoločníkom aj k deťom.

semir1

Semir je odčervený, odblšený a čaká ho očkovanie, čipovanie a kastrácia. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie.

Kontakt: 0905 896 536, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: SEMIR
Vek: cca 1 – 2 roky
Rasa: mix cairn teriér
Farba: čierno-sivý, strapatý
Pohlavie: pes
Veľkosť: malý, cca 6 kg

semir2

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>