Sean Paul je tornádo v psom tele


Sean Paul ležal pri ceste, vôbec sa nevládal postaviť, padal, bol vychudnutý, vystresovaný, unavený a smädný.

Nádherný kríženec nemeckého ovčiaka a labradora Sean Paul bol nájdený 22.6.2015 pri obci Beluj. Na krku mal široký kožený obojok s cvokmi.

Psík bol prevezený na kliniku BBVet (tu dostal meno Paulínka). Našťastie zranenia sa neukázali, mal zodraté vankúšiky na labkách a obrovskú svalovicu. Našťastie je po týždni na klinike už skoro úplne v poriadku, potrebuje už len pribrať a najviac potrebuje domov.

Sean Paul je veľmi priateľský, veselý, hravý a aktívny krásny urastený pes. Miluje pohyb a prechádzky, je to také bláznivé odrastené šteňa, tornádo v psom tele. So sučkami sa znesie bez problémov, skrátka ich miluje, neublíži ani šteniatkam, avšak psov si vyberá. Je vhodný do domu s veľkou záhradou a k aktívnym ľudom. Môže ísť aj do rodiny k deťom, skôr k väčším deťom.

Adoptujte Paula a získate skvelého rodinného parťáka, ktorý s vami pôjde kamkoľvek. Sean Paul je odčervený, dostal sérum proti parvoviróze, čaká ho očkovanie, čipovanie a kastrácia. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí symbolický poplatok.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: SEAN PAUL
Vek: 1 rok
Rasa: mix nemecký ovčiak a labrador
Farba: čierno-žíhaný
Pohlavie: pes
Veľkosť: veľký, 35 kg

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>