Sati je malý maznoško

0 813

Sati je mladá, asi dvojročná sučka bullteriéra. Je to milá, bezproblémová psia slečna, nevadia jej iné psíky, k ľuďom je veľmi priateľská, taký maznoško. Sati našla nový domov, hľadať jej ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Je inteligentná a poslušná, bude určite dobrou spoločníčkou. Napriek jej nekonfliktnej povahe ju odporúčame osobe znalej tohto či podobného plemena. Je veterinárne ošetrená, čipovaná, kastrovaná.

Kontakt: 0901 738 878, ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: SATI
Rasa: bullteriér
Pohlavie: sučka
Farba: biela
Veľkosť: stredná
Vek: cca 2 roky

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>