Sandy v minulosti týrali, napriek tomu je priateľská dobráčka

0 1579

Sandy zachránili pred dvoma rokmi pred utratením, bola v hroznom stave (podvyživená, chorá a psychicky na dne), potom našla domov, kde sa pomaly psychicky aj fyzicky dala dokopy a stala sa z nej veselá sučka. Žiaľ po dvoch rokoch opäť hľadala domov, nakoľko jej majiteľ sa o ňu viac nedokázal postarať. Podarilo sa dnes býva v novej rodine v Nemecku.

Sandy je trošku bojazlivá, v minulosti bola týraná, čo badať ešte aj teraz na jej správaní. Inak je to priateľský dobrák, no potrebuje najprv získať dôveru k človeku, až potom sa prejaví ako maznáčik. Nehodí sa do rodiny s malými deťmi, nakoľko môže neprimerane reagovať na neočakávané prudké pohyby a iné podnety.

sandy4
Potrebuje pokojnú, pohodovú rodinku, kde jej vynahradia všetko zlé, čo v minulosti zažila, iných psov pri sebe znesie, no je dosť žiarlivá a preto by jej bolo naj ako jedináčikovi. Veľmi si vie užívať lásku a pozornosť, ktorú jej človek dáva. V žiadnom prípade sa nehodí na stráženie. Síce vie zaštekať, no do dvora pustí každého a od cudzieho si drží odstup. Pre Sandušku hľadáme čo najskôr milujúci domov, v ktorom, pevne veríme, ostane už navždy! Nechceme, aby musela ísť opäť do koterca, psychicky ju to zase položí na dno, z čoho sa bude ťažko spamätávať.

Kontakt: 0908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: SANDY
Pohlavie: sučka
Farba: čierna
Vek: cca 4 roky
Rasa: kríženec nemeckého ovčiaka, veľký vzrast

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>