Viac ako dva a pol roka čaká Rudokal na nový domov, takýchto psíkov sú desiatky


Rudko čakal už pridlho… …potrebuje ozajstný domov a ľudí, ktorým by opätoval lásku! Rudokal je v útulku Slobody zvierat v Poliankach od leta 2011. On a ďalší psíkovia sa stávajú ležiakmi, smutnými maskotmi útulku. A pritom stačí jeden láskavý človek, ktorý sa rozhodne dať Rudkovi, či inému zvieratku druhú šancu a láskavý domov.

Rudka si už raz adoptovali, no po čase ho vrátili, vraj sa bál búrky. Ale veď búrky sa bojí úplne každý psík! Späť prišiel ustráchaný a zlomený…„Máme podozrenie, že s ním nebolo najlepšie zaobchádzané,“ uviedla pre Útulkovo.sk Silvia Čaňová zo Slobody zvierat.

Rudko je väčšieho vzrastu, no s miernou povahou, ideálny do domu s dvorom. Má už jedenásť rokov. Pre svoj vek a všetko, čo zažil, by si zaslúžil svoju poslednú šancu, ktorá sa premení na trvalý domov plný lásky a istoty. Viac sklamaní už nezvládne.

O zvieratku:

Meno: RUDOKAL
Pohlavie: pes
Farba: čierna
Vek: cca 11 rokov

Kontakt: 02/16 187, utulok@slobodazvierat.sk

rudokal

Zvieratiek ako je Rudko, je v útulku Slobody zvierat desiatky a takmer všetci s pohnutým osudom. „V útulku sa snažíme o ne postarať čo najlepšie, no aj kvôli počtu takmer 300 psíkov a mačiek, im nedokážeme darovať toľko lásky a pozornosti ako im môže poskytnúť ozajstná trvalá rodina,“ vysvetlila Čaňová.

Sloboda zvierat preto vyzýva ľudí, ktorí uvažujú o zvieratku: „Nekupujte, adoptujte!“

Útulkovo.sk