V malom tele, veľký pes – to je Ross

0 1094

Ross je psík, ktorého úplne vystihuje veta – v malom tele veľký pes. Je síce malého vzrastu (trošku väčší jazvečík), no má obrovské srdiečko plné lásky. Má originálne sfarbenie a krásne zelené oči. Aj Ross sa už teší z nového bývania. Hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Ross na vás zapôsobí svojou vyrovnanou, no šteňacou povahou – je maznavý, hravý, priateľský, tolerantný, nekonfliktný. So psíkmi nemá problém, ani so sučkami. Je to kamoš, ktorý vás očarí nielen svojím vzhľadom, ale aj povahou. Má hygienické návyky, vydrží doma sám. Je kastrovaný, čipovaný, očkovaný a veterinárne ošetrený.

Kontakt: 0901 738 878, ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: ROSS
Pohlavie: pes
Farba: hnedá s bielym golierikom
Veľkosť: malá
Vek: cca 1,5 roka

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>