Ron rozžiari každú veľkú záhradu


Ronov smutný príbeh ste mohli už niekoľko dní sledovať na internete. Psík, ktorý celých 9 rokov bez akéhokoľvek pohybu žil priviazaný na reťazi bez búdy.

Prístrešok na fotkách pribudol až neskôr. Jedine čo ho zachránilo pred krutou zimou je jeho hustá srsť a vôľa žiť. Len vďaka snahe o pomoc od Dáši Shepherd mohol Ron hľadať pomoc. Úsilie bolo skoro márne, veľa útulkov a združení ho odmietlo z dôvodu, že je starý a veľký, čiže neadoptovateľný.

ron2

Aj napriek tomu, že OZ Cesta za domovom sídli v Poprade a snaží sa pomáhať najmä zvieratám z tohto mesta a okolia, rozhodlo sa zobrať si Ronka pod ich krídla a dostať ho z hrozných podmienok, kde roky žil. Aj starý psík má šancu na nový život!

RON je 9 ročný statný kríženec aljašského malamuta a vlčiaka. Je to neskutočne priateľský psík, ktorý napriek svojmu životu miluje ľudí neskonalou láskou. Stále prosí o maznanie a spoločnosť.
Je to skvelý psík, ktorý rozžiari každú veľkú záhradu. Je vo veľmi dobrej forme a pred sebou má ešte niekoľko krásnych rokov života.

Je vhodný do rodiny, ktorá už má skúsenosti s veľkými psíkmi. Ron je očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Nachádza sa v dočasnej opatere v Košiciach.

Kontakt: +421 948 598 268 a +421 948 613 193, info@cestazadomovom.sk

ron3

O zvieratku:

Meno: Ron
Pohlavie: pes
Rasa: kríženec aljašského malamuta a vlčiaka
Vek: 9 rokov
Veľkosť: cca 60 cm
Váha: 35 kg

OZ Cesta za domovom

Občianske združenie Cesta za domovom sa zaoberá pomocou pre týrané a opustené zvieratá v Poprade a jeho okolí.