Roko je vhodný k aktívnym ľuďom

0 678

Roko je cca 10-mesačný psík s veľmi milou a nekonfliktnou povahou. Je veľmi veselý, hravý a aktívny. Nevadia mu ani iné psíky, takže môže aj do rodiny, kde už psík je. Vhodný je k ľuďom, ktorí majú radi aktivitu. Aj on našiel nový domov, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Roko je skvelý aportér, za svojou loptičkou dokáže skákať do extrémnych výšok. Isto by sa uplatnil pri nejakých športoch-agility, dogtrekking. Ideálny pre neho budú ľudia, ktorí využijú jeho potenciál. Roko je vhodný len na pobyt do vnútra, nie ako búdový psík. Je veterinárne ošetrený, čipovaný, kastrovaný.

Kontakt: 0903 947 371, ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: ROKO
Pohlavie: pes
Farba: hnedo-biela
Veľkosť: stredná
Vek: cca 10 mesiacov

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>