Ritu našli v Žarnovici, je zvyknutá na život v dome


Hľadáme domov pre rozkošnú bambuľku Ritušku. Bola nájdená v Žarnovici a momentálne je v dočasnej opatere v Banskej Štiavnici u pani Martiny.

Rita je veľmi priateľské, hravé, veselé a zvedavé šteniatko. Je to rozprávkové šteniatko, lepí sa na človeka, no niekedy a aj „nebezpečne“ pošteká.

Miluje spoločnosť človeka, rada sa nosí na rukách, proste je to psie bábätko. Je zvyknutá na život v dome, učí sa hygienickým návykom a bez problémov vychádza s inými psíkmi, či mačkami.

rituska(1)

Hľadá si trpezlivých a milujúcich majiteľov, ktorí budú mať čas sa jej venovať. Môže ísť aj do rodiny k deťom, do bytu alebo do domu s prístupom dnu.

Rita je odčervená, odblšená a dostala sérum proti parvoviróze. Čaká ju očkovanie, čipovanie a podmienkou adopcie je kastrácia vo vhodnom veku a podpis adopčnej zmluvy.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: RITUŠKA
Vek: cca 5 mesiacov
Farba: hnedo-sivá
Rasa: nemecký jazvečík (NO + jazvečík)?
Pohlavie: sučka
Veľkosť: malá, bude menšieho vzrastu

rituska1

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>