Čarovná Rita vám bude robiť spoločnosť všade, aj pri telke

0 2171

Rita je krásna mladá sučka, ktorá porodila deväť šteniatok v kanáli pri ceste v Leviciach. Našťastie sa rýchlo našla dočasná opatera, a tak rodinka cestovala do bezpečia. Všetky šteniatka sú šťastne v rodinách, no svoju rodinu hľadá aj dokonalá Rita.

Rita je priateľská, milá, prítulná, vďačná za každé pohladenie. Vhodná je do bytu, prípadne aj do vnútra domu s prístupom von. Návštevy aj ohlási, je to strážnik, aj keď ju z poza plota veľmi nevidno.

Má hygienické návyky, je poslušná, nič neničí. Je to perfektná spoločníčka, stále usmievavá sučka s iskrami v očiach. K sučkám je niekedy dominantnejšia. Inak je znášanlivá.

Hľadá si pohodlie domova, ktoré si zaslúži. Je v dočasnej opatere v Seredi, kde to pohodlie má, jej opatrovníčka ju nevie vynachváliť. Rita jej robí spoločnosť všade, pri pozeraní TV sedí tesne vedľa na gauči. Rita je naozaj čarovná a dobrá, jej adopciu neoľutujete.

Kontakt: 0905 896 536, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: RITA
Pohlavie: sučka – KASTROVANÁ
Farba: hnedo-čierna
Vek: cca 3 roky
Rasa: kríženka, nemecký ovčiak na krátkych nôžkach
Veľkosť: menšia stredná, 10 kg

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>