Ricky vám zaručene prirastie k srdcu

0

Ricky je aktívny a veľmi kontaktný psík, ktorý miluje ľudí a maznanie. Psík si hľadá trvalý domov, momentálne je v dočasnej opatere, kde robí veľké pokroky.

Zo začiatku chcel papať aj mačky, ale už pomaly chápe, že sa to nesmie. Mačičky ho stále zaujímajú a nemôže byť pri nich bez dozoru, preto by bolo najlepšie, keby v novom domove mačičky neboli. So psíkmi je to veľký kamarát, či už s fenkami, alebo psíkmi. Vie sa s nimi naháňať, blázniť a hrať „kusanú“, to ho baví najviac.

Ricky má hygienické návyky a je vhodný do domu s prístupom dnu, aspoň do chodby, alebo do bytu. Potrebuje však, ako každý psík, dostatok pohybu a lásky. Psík je veselý, aktívny parťák, ktorý vám zaručene prirastie k srdcu. Ricky sa momentálne nachádza v dočasnej opatere v Žiari nad Hronom a patrí pod útulok OZ Strážni anjeli.

Ricky je kastrovaný, veterinárne ošetrený.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: RICKY
Pohlavie: pes – kastrovaný
Vek: cca 6 rokov
Rasa: super mix
Farba: hnedá/krémová

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>