Richy zvláda aj cestovanie v aute


Richy bol nájdený v osade Šobov pri Banskej Štiavnici. Je to priateľský, aktívny, hravý a veselý psíček. Pravdepodobne kríženček nemeckého špica, pripomína však aj mini verziu akita inu.

Richy je zvyknutý na obojok a vôdzku, páčia sa mu prechádzky. Iné psíky mu problém nerobia, sučky miluje. Určite by si zvykol aj na iné zvieratká. Zvláda aj cestovanie v aute. Bude z neho perfektný rodinný psík. Je vhodný do bytu alebo do domčeku s prístupom dnu. Môže ísť do rodinky k deťom aj k starším ľuďom.

Richy hľadá nového alebo pôvodného majiteľa. Psík je odčervený, očkovaný a čipovaný. Pred adopciou bude kastrovaný. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí iba symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: RICHY
Vek: cca 1,5 roka
Rasa: mix nemecký špic / mini akita inu
Farba: pieskový až ryšavý
Pohlavie: psík
Veľkosť: malý

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>