Priateľská Rebecca pochádza z rómskej osady

0

Nádhernú a rozkošnú chlpatú sučku Rebeccu darovali dobrovoľníkom v rómskej osade Šobov. Pôvodne boli vziať iba mačku na kastráciu a späť sa vracali aj s touto bambuľkou. Rebecca – Becca alias Buchta bola aj napriek STOP STAVU v depozite Túlavej labky. Dnes už má nový domov, hľadať jej ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Rebecca je neskutočne priateľská, spoločenská a veselá. Je šikovná, zvláda aj schody, cestovanie autom a prechádzky na vôdzke.

Je hravá, rada si pošteká a bez problémov vychádza aj s inými zvieratkami. Miluje spoločnosť človeka, stále sa motá okolo nôh. Rebecca je zvyknutá na život v byte, ale vzhľadom na to, že z nej bude naozaj veľká krásavica, je vhodná skôr do rodinného domu. Síce má asi iba 2-3 mesiace, už teraz má 7 kg.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Je odčervená, dostala sérum proti parvo a čaká ju očkovanie.

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva, platí symb.poplatok a podmienkou je kastrácia vo vhodnom veku.

Kontakt: 0910 603 466, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: REBECCA
Vek: 2 – 3 mesiace
Rasa: mix slovenský čuvač
Farba: biela až krémová
Pohlavie: sučka
Veľkosť: bude väčšieho vzrastu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>