Ramisovi z tela vybrali tri broky, teší sa zo života

0 846

Ramis je skvelý kamoš, energický pes. Dnes si už užíva nový domov v Žiari nad Hronom, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Ramisov život visel na vlásku. Jeho pôvodní „majitelia“ už len čakali, kedy pes uhynie. Ramis cikal krv, bol dehydrovaný, mal po tele rany, bol ubolený a už niekoľko dní neprijímal stravu. Našťastie sa našla dobrá duša, ktorá si psíka všimla, je to pani, ktorá nám pomáha a sama má niekoľko zachránených psíkov.

Ramisa vzala, zaviezla na kliniku do BB a aj po operácii doviezla. Ramis takmer uhynul. Na klinike mu vybrali z tela tri broky, dali ho dokopy a Ramisovi teraz začína oveľa lepší a šťastnejší život.

Ramis má veľké srdce! Má typickú labíkovskú dobrosrdečnú povahu. Je priateľský, miluje život, miluje človeka a jeho spoločnosť. Je to ešte len podrastené šteňa, ktoré sa chce hrať, naháňať a užívať si krásy života. Je nekonfliktný, aj keď niekedy vyšteká veľkých psov. Je zvyknutý na život pri dome. Je odčervený, očkovaný, čipovaný, bude kastrovaný.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: RAMIS
Pohlavie: pes – kastrovaný
Farba: čierna
Vek: do 1 roka
Veľkosť: stredná, ale o niečo nižší ako klasický labrador

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>