Psa zviazal do vreca a hodil do studne! Zachránili ho hasiči

4 2121

Streda nad Bodrogom 9. januára (Útulkovo.sk) – V hlbokej studni bez vody mal skončiť svoj život pes, ktorého sa pravdepodobne chceli zbaviť. Zviazali ho do vreca a hodili do studne. Psa sa však podarilo zachrániť.

Dnes tesne po 13.00 hod. boli hasiči z Kráľovského Chlmca vyslaní do obce Streda nad Bodrogom, okres Trebišov, kde sa na dne hlbokej studne nachádzal pes. Záchranná akcia začala okamžite.

„Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že v cca 12 metrovej studni bez vody sa nachádza pes zaviazaný vo vreci,“ priblížila pre Útulkovo.sk Zuzana Farkasová z Komunikačného a organizačného oddelenia Prezídia Hasičského a záchranného zboru Ministerstva vnútra SR.

Ako dodala, rýchlym zásahom hasičov sa psa podarilo vyslobodiť z vreca a zo studne vytiahnuť. Zviera bolo následne odovzdané príslušníkom polície.

Útulkovo.sk
Foto: HaZZ

 • tiuska

  ruky,nohy dolámať tomu čo to spravil…

 • gabika

  vymaštěnci co tohle udělají,postřílet takový svině

  • Justice Judge

   postrieľať nie, to by mal moc jednoduché, zaviazať do vreca, hodiť do studne a nechať skapať od hladu a smädu, hajzla špinavého

 • mato

  vlastnymi rukami by som tomu kto to spravil zbuchal hlavu do trojuholnika .. velky hrdina zaviazat nevinneho psika do vreca .. bezcitne hovado