Príďte do Skalice na Valentínsky adopčný deň

0

SKALICA – V areáli Útulku v Skalici sa bude 14. februára konať Valentínsky adopčný deň, Príďte do útulku, možno odídete s novým štvornohým kamarátom.

„Už v minulosti sme jeden adopčný deň zorganizovali a podarilo sa nám umiestniť niekoľko zvieratiek,“ priblížila pre Útulkovo.sk Karolína Gažíková zo skalického útulku.

Preto sa dobrovoľníci opäť rozhodli zorganizovať na sviatok lásky Valentínsky adopčný deň. „Možno to trošku zaváňa dnešným neúprimným a komerčným svetom, no práve preto by sme ho my chceli využiť na to, aby vzniklo skutočné priateľstvo a láska na celý život,“ dodala Gažíková.

1975163_10204100429844618_830757989050019817_n

„Veríme, že si po svojho priateľa príde viac než jeden človek, no ak by bol aj jeden jediný, bude to mať veľký zmysel, pretože šťastnému zvieratku sa zmení celý život,“ zdôraznila.

[pull_quote_center]Pri organizácii sa inšpirovali myšlienkou Diany Weinberg, ktorá žije v Izraeli a adopčné dni sú v tamojšom útulku veľmi obľúbené a úspešné.[/pull_quote_center]

„Samozrejme, budeme sa tešiť aj na našich stálych podporovateľov a venčiarov, ktorí prídu psíkom spríjemniť ich dlhé čakanie na domov,“ uzavrela.

pl

Útulkovo.sk
Foto: Útulok Skalica