Ponie je jedinečná sučka, na svoj vek pokojná

0 1098

Ponie niekto vyhodil na ulicu v Koškovciach. Ponie je typ psíka, ktorý sa vyskytne raz za čas. Je veľmi rozumná, na svoj vek relatívne pokojná.

Sučka počúva na voľno, pekne sa učí základným povelom. Je skvelou spoločníčkou pri behu a šantení, ale vydrží sa aj hodinky vyškrabkávať v náručí pána. S inými psíkmi a fenkami nemá problém, rada sa hrá. Hľadáme pre ňu najlepší domov len s prístupom dnu. Vhodná aj k deťom.

Ponie na vás čaká v karanténnej stanici v Strážskom. Pre fenku je nutné prísť si osobne. Ak cestujete z ďaleka vlakom al. autobusom vieme počkať na stanici v Michalovciach al. Košiciach – dohoda telefonicky. Pre záujemcov z ČR: Psíka vedia priblížiť vrámci Slovenska, žiadne prevozy.

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí sa adopčný poplatok 30€.

Kontakt: 0910 161 789, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: PONIE
Pohlavie: sučka
Farba: hnedá
Veľkosť: stredný vzrast
Vek: 4-5 mesiacov

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>