Priateľský Pitt má originálne sfarbenie

0

Pitt je mladý psík, ktorý sa našiel v Žiari nad Hronom. Má krásne originálne sfarbenie, pripomínajúce pointra, ale veľkosťou je po kolená.

Zo začiatku ľuďom veľmi nedôveroval, ale teraz je veľmi priateľský, miluje hladkanie a pozornosť. S ostatnými psami sa znáša individuálne. Bohužiaľ kríva na prednú nôžku – zle sa mu zrástla stará zlomenina. Pitt sa nachádza v útulku v Žiari nad Hronom a čaká na svoju novú rodinu.. Ak vás tento milý psík zaujal, ozvite sa na nižšie uvedené telefónne čísla..

Kontakt: 0908 661 737, 0904 066 648 (volajte prosím medzi 9.00 – 20.00 hod.)

pitt

O zvieratku:

Meno: PITT
Pohlavie: pes
Farba: hnedo-biela
Veľkosť: stredná

OZ Strážni anjeli

Mestský útulok je určený pre túlavých, odchytených alebo nájdených psov na území nášho mesta a v časti Šášovské Podhradie, ktorých držiteľ nie je známy. Takýto pes bude v útulku dočasne umiestnený, kým sa neprihlási alebo nezistí jeho majiteľ. Na našej stránke nájdete všetky dôležité informácie o našom útulku a ľuďoch ktorí nám pomáhajú. Tiež sa dozviete o psíkoch, ktoré hľadajú nový domov a aj o tých šťastnejších, ktorým sa to už podarilo. Budeme vám prinášať informácie zo života našich chlpáčov, fungovania OZ Strážni anjeli, kynologického krúžku v Žiari nad Hronom a ďalších našich aktivitách. Určite nás poteší, ak nám svojimi pripomienkami, či radami pomôžete v našom úsilí priniesť viac lásky a šťastia do života opustených psíkov.Viac>>