Žene do domu vtrhli dva krížence pitbula a zabíjali

0 1070

Lithia Springs 24. júla (Útulkovo.sk) – Dva krížence pitbula sa doslova prebúrali do cudzieho domu, napadli jeho majiteľku a roztrhali všetko, čo pred nimi nestihlo ujsť. Doteraz sa podarilo identifikovať iba majiteľa jedného zo psov, už dal súhlas na jeho utratenie. Druhý majiteľ sa k zúrivej beštii doteraz nepriznal a pátrajú po ňom.

Otrasný zážitok má za sebou žena Pati McMahon z amerického mesta Lithia Springs. Dvaja zúriví kríženci pitbula na ňu zaútočili vo vlastnom dome. Psy vyliezli po schodoch na verandu a roztrhali kocúra, ktorý sedel na stole. Desaťročný Oscar nemal žiadnu šancu! Potom prerazili sieťové dvere do domu a napadli druhú mačku Lucy priamo v obývačke. Žiaľ, nestihla ujsť a prišla o život rovnako, ako krátko pred ňou Oscar.

Majiteľka domu sa práve nachádzala v garáži a netušila, čo sa deje. „Vrátila som sa do domu a zrazu som videla dva psy, ako bežia ku mne,“ povedala. Zostala stáť v šoku a psy sa približovali k nej. Našťastie mala v ruke telefón a zavolala pomoc. „Keď na mňa začali skákať, skryla som sa v kúpeľni,“ spomína. Psy labami škriabali po dverách aj po podlahe.

Približne po štvrťhodine, keď chvíľu ostalo ticho, si myslela, že je v bezpečí a otvorila dvere. Zúrivé psy sa však stále nachádzali v dome a opäť útočili. Ochrancovia zvierat nakoniec psy chytili a identifikovali jedného z ich majiteľov. Ten po útoku psa podpísal súhlas na utratenie psa. Keď zistia, komu patrí druhý útočiaci pes, budú od neho chcieť tiež súhlas na eutanáziu psa. Ak tak neurobí, postúpia prípad na súd.

Útulkovo.sk
Foto http://www.11alive.com/