Psovi priložil k papuli zbraň a vystrelil, umieral v strašných bolestiach!

8 3336

Levice 5. augusta (Útulkovo.sk) – Otrasné muky si musel prežiť mladý nemecký ovčiak, ktorého sa chcel niekto zbaviť. Pravdepodobne mu priložil zbraň k paluli a vystrelil! Pes mal v papuli dieru, na jednej strane úplne vybité zuby, odkiaľ mu bezvládne trčal nehybný jazyk. Jeho hroznú bolesť ukončil veterinár, zachrániť život sa mu nepodarilo.

„Rana bola spôsobená strelnou zbraňou zblízka a zvrchu. Guľka prešla až cez krk,“ opisuje na sociálnej sieti stav psa Občianske združenie Šťastný domov, ktoré prevádzkuje útulok v Leviciach.

Psík sa s touto ranou a v týchto horúčavách dostal k jednému pánovi na ranč v Dolnej Seči v piatok večer. Hneď sa o neho postarali, no nevedel sa ani napiť, a už vôbec nie nažrať. „Papuľu mal úplne ochrnutú a nekontrolovateľne slintal,“ približujú dobrovoľníci.

Keď ich privolali k zranenému a trpiacemu psovi, naskytol sa im strašný pohľad. Kedysi krásny vlčiak bol v zúboženom stave. „Okamžite sme ho zaniesli na veterinu, ale nemali sme veľa možností, preto sme sa rozhodli ukončiť jeho neopísateľnú bolesť,“ dodávajú.

Podľa slov veterinárky musel byť pes v takomto stave niekoľko dní, no v týchto horúčavách sa to nedá presne odhadnúť. „Otvorené rany v papuli mal už napadnuté vonkajšími parazitami a červíkmi, farba ďasien bola mŕtvolná, zápach, ktorý mu razil z rany bol jasným dôkazom, že je tam obrovská infekcia,“ opisujú dobrovoľníci.

Pes musel trpieť neskutočnou bolesťou. Podľa slov pána, ktorý sa ho snažil zachrániť, musel psík pochádzať len z okolitých obcí, ktoré sa nachádzajú pri Dolnej Seči. V blízkosti jeho ranča sa vraj zvykne túlať mnoho psíkov z blízkych dedín.

Psík už je za dúhovým mostom, no vinník ostáva bez potrestania.

Útulkovo.sk
Foto Útulok Levice OZ Šťastný Domov

Súvisiace články:
Šnúrka od topánok mu v krku hnisala niekoľko mesiacov
Viac>>

 • Aktiyata

  Viník „zatím“ zůstává nepotrestán, ale on si ho někdo najde. Věřím na Boží mlýny, ty ho dostanou jako všechny grázly. Za tuto zrůdnost není adekvátní trest, který může vykonat člověk. Tohle se musí nechat na „Vyšší moc“.

 • Lenka Terpáková

  VYVESTE PLAGATY, PROSIM! ZA TIP HOC 10 EUR, POLICII SA BUDE LAHSIE PATRAT! VINNIK MUSI BYT PORESTANY PRE VYSTRAHU! Mne plagaty pomohli v istej zalezitosti.

 • Jaromir Sith Kopřiva

  Tohle může udělat jen vážně zkundyxicht…ten by měl zkusit to samé.

 • marianna1004

  to bol netvor,nie človek,ked ho chcel zastreliť,tak mu to mal dať na srdce,nie takto ho mordovať,nemam slov na takychto ludi ,mali by chodiť na psychotesty,tak ako ked chce človek držať zbraň,tak by mali aj ti prejsť nejakymi testami
  čo chcu mať psika

 • Olga Cikosova

  Toto nie su ľudia ale prepáčte mi za výraz hovedá………

 • Michal Fujdiak

  Utratiť. ale nie toho psa ale to monštrum čo toto dokázalo spraviť nerátam to už ako človeka

 • SOSforPETS

  Toto je na lidské chápání… moc mě zajímá, kdo to udělal.

 • Goddess

  co sa musi stat cloveku aby take nieco spravil?