Pes priniesol domov ľudskú nohu, dedko ju zakopal do záhrady!

0

Bratislava/ Nisqually 29. novembra (Útulkovo.sk) – Neuveriteľné! Sučka Liberty už priniesla zo svojich potuliek svojmu majiteľovi Billovi (93) všeličo, tentokrát však prekonala všetky očakávania. Minulý týždeň sa vrátila domov s ľudskou nohou v papuli.

Jej majiteľ Bill Flowers (93) ostal po identifikovaní nezvyčajného nálezu, ktorý Liberty priniesla, poriadne šokovaný. „Preskúmal som nohu, skontroloval prsty, ale od kolena dole nebola vôbec poškodená,“ vysvetlil Flowers, ktorý žije v USA, v indiánskej rezervácii Nisqually.

Starý pán najskôr zvažoval, že zavolá políciu, potom si to však rozmyslel, pretože sa bál, že ho obvinia z vraždy. Vložil preto nohu do plastového vreca a pochoval ju. „Mám 93-rokov, nechcel som ísť do väzenia za niečo, čo som neurobil,“ vysvetlil opatrný dedko.

Noha by pravdepodobne navždy ostala v zemi pri dedkovom dome, nebyť jeho uvedomelej dcéry Cheryl, ktorá trvala na tom, aby zavolali políciu.

Polícia sa napokon začala prípadom zaoberať. Psovi pripojili na obojok GPS zariadenie a dúfali, že by mohol pomôcť nájsť aj ďalšie časti tela alebo iné dôkazy. Nakoniec sa to nepodarilo Liberty, ale policajnému psovi.

Ten objavil časť lebky, panvy a hrudníka v lese, neďaleko domu, kde Flowers býva. Polícia sa momentálne snaží identifikovať telo.

Útulkovo.sk
Zdroj a foto: huffingtonpost.com