Zablatený Dino zašpinil svoju budúcu majiteľku

0

Bratislava 29. júna (Útulkovo.sk) – Na internetovej stránke útulku oslovili Emíliu Bílú dva psy. Vybrala sa priamo tam, aby si jedného z nich adoptovala. Jeden z nich akoby to tušil, a hneď sa obrovským skokom na ňu vrhol. Od blata bol nielen pes, ale aj ona a bolo rozhodnuté.

Po tom, čo Emílii umrel milovaný pudlík, uvažovala, že si adoptuje psíka z útulku. Rozoberala možnosti a hľadala toho pravého. „Našli sme ho až veľmi ďaleko za hranicami nášho štátu, ale stálo to zato,“ priblížila Emília.

Podľa ponuky na stránke útulku v Slezských Pavlovicich si vybrala dvoch. „Jeden z nich sa okamžite rozhodol privítať ma skvelým výskokom v zablatenom teréne, takže sme hneď boli špinaví od hlavy po päty, ale vôbec nám to nevadilo,“ uviedla.

Zablatenec dostal meno Dino. „Je neskutočne dobrým psíkom,“ zhodnotila majiteľka, ktorá ho prihlásila aj do súťaže Naj útulkáč. Dino je kríženec, ale chodí vystrihaný na pudlíka. Vraj mu to nevadí.

„Je šťastný a milovaný všetkými členmi našej rodiny,“ uzavrela.

Adoptovali ste si aj vy psíka z útulku? Pošlite nám jeho príbeh a fotografiu na adresu utulkovo@tasr.sk a podeľte sa o zážitky s ním s čitateľmi Útulkova.

Útulkovo.sk
Foto: Útulkovo.sk/Naj útulkáč