Perla žila s mamou a súrodencami v otrasných podmienkach

0 1465

Perla bola spolu s mamou Lindou a ďalšími súrodencami zachránená z nevhodných podmienok z pivnice a presunutá do depozitu OZ Túlavá labka. Dnes už má nový domov, hľadať jej ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Perla rastie ako z vody. Skúma svet a tmolí sa, všetko ju zaujíma, pri všetkom asistuje. Je priateľská, veselá, hravá, aktívna a nezbedná. Je zvyknutá na iné psy aj mačky.

Je vhodná do bytu alebo do domu s prístupom dnu, bude menšieho vzrastu. Hľadá si trpezlivých a zodpovedných majiteľov, ktorí vedia, čo znamená starostlivosť o šteniatko a jeho výchova.

perla1

Je odčervená, odblšená, dostala sérum proti parvo a má za sebou prvé očkovanie.

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva, platí sa symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie a podmienkou je kastrácia vo vhodnom veku.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: PERLA
Pohlavie: sučka
Farba: odtiene hnedej
Vek: nar. cca 15.5.2014
Rasa: mix čivava/špic
Veľkosť: mini, bude pravdepodobne menšieho vzrast

perla2

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>