VIDEO: Túžba jesť u Ota vždy zvíťazí, jedlo si stráži za každých okolností

0

Oto – večne čakajúca stálica. Tento názov presne vystihuje nádherného Otíka, ktorý už tri roky čaká v útulku. Našiel sa pri jednej škole ako stratene pobehuje. Vychudnutý a utrápený.

Je to veľmi rozumný a rozvážny psík. Má rád ľudskú spoločnosť. Zo všetkého najradšej miluje maznanie. Rozvaliť sa pri vodičke na trávu a nechať sa škrabkať na brušku. To stačí Otíkovi ku šťastiu. Dobre sa znáša so sučkami. Psíkov na prechádzke rešpektuje, no do spoločnej rodiny to nie je vhodné. Oto má len jeden problém a to je jeho túžba jesť. Jedlo si stráži a nikto mu na neho nemôže siahnuť. No skúsený človek so správnym vedením, by si s tým vedel poradiť.

Pred pár mesiacmi sme zistili, že Oto ma tzv. syndróm Cauda equina (stavce tlačia na miechu) a preto má problémy s chodením a menej vládze. No kto o tom nevie ani si to nevšimne. Berie vitamíny a raz mesačne jeden druh liekov, ktorý mu pomáha. Oto je veľmi milý a hravý psík.

Kontakt: 0915 955 425

O zvieratku:

Meno: OTO
Vek: cca 5 rokov
Pohlavie: pes
Farba: hnedá

Útulok Kežmarok

Každodenná nádej v Útulku Kežmarok znamená pre ľudí, ktorí v ňom pracujú pôžičku šťastia, že ich zvieratká prežijú,  že sa budú mať lepšie. Snažia sa vytvoriť psíkom dôstojné podmienky. Všetky ich zvieratká sú odkázané na starostlivosť, ktorú im s láskou venujú.Viac>>