O nás

Stonet s.r.o. (Stonet) je prevádzkovateľom portálu Útulkovo.sk. Myšlienku Barbory Skalovej a jej priateľov vybudovať portál, ktorý združuje ponuku zvierat z útulkov na adopciu, chceme posunúť ďalej a informácie rozšíriť medzi čo najviac ľudí. Týmto spôsobom chceme posilniť verejnoprospešné poslanie agentúry aj v oblasti, ktorá je pre mnohých dôležitá.

Našim cieľom je priniesť informácie o zvieratách, ktoré sú v útulkoch či karanténnych staniciach a sú určené na adopciu, vrátane fotografií. Chceme prinášať ich príbehy a najmä aktívne pomáhať pri hľadaní domova pre zvieratká, ale aj ľuďom pri hľadaní ich spriaznenej duše.

Prostredníctvom portálu Útulkovo.sk sa už v minulosti podarilo umiestniť do domova mnoho zvierat. Nie je to jednoduchý proces a chápeme, že mnohé útulky nemajú dostatok finančných prostriedkov ani na svoju základnú činnosť, nieto na medializáciu a marketing. Práve v tejto oblasti chceme útulkom aktívne bezplatne pomáhať a sprostredkovávať ponuky na adopciu opustených zvierat.

Na portáli Útulkovo.sk nájdete katalóg útulkov, informácie ako postupovať v prípade, že ste našli zvieratko, ale tiež zoznam stratených zvieratiek.

Ak ešte váš útulok nie je zaradený v našom katalógu útulkov, vyplňte prosím vaše údaje a odošlite nám ich na adresu tomas@stonet.sk

Názov:
Adresa:
Internetová adresa:
Facebookova stránka:
Iný kontakt na Facebooku:
Mail:
Telefónny kontakt:
Predmet činnosti:
Logo – priložte prosím do mailu ako prílohu vo formáte jpg.