Nubi prehodili do depozitu, v koterci ešte dlho srdcervúco plakala

0 2491

Opäť do depozit OZ Pomoc psom cez plot prehodila nejaká „dobrá duša“ túto šteňaciu slečnu. Vôbec nechápala, čo sa s ňou deje, kde to je, a prečo musí byť zatvorená v koterci. Srdcervúco plakala, nevedeli ju vôbec utíšiť. Dnes už má nový domov, býva v dome s veľkou záhradou.

Ďakujeme „dobrým ľuďom“, že sa svojej zodpovednosti takto pokojne zbavili a prehodili ju na OZ Pomoc psom, aj keď majú preplnený stav a v kotercoch po dvoch, troch a štyroch psíkoch.

Ozajstné poďakovanie však patrí Tamásovi Óvárymu, že na sučku upozornil a pri depozite počkal do príchodu dobrovoľníkov, pretože toto šteniatko by sa bez jeho upozornenia, na (pre neho) cudzom dvore zrejme trápilo celú noc.

nubi1

Nubi sa po pár dňoch oťukala a je z nej veselé hravé nezbedné šidielko. S inými psíkmi vychádza bez problémov, rada sa hrá, šantí a vystrája. Kto chce mať malého nezbedníka doma, nech neváha. Vhodná je do bytu aj k domu. Je odčervená, čipovaná, 1x vakcinovaná.

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

Pre psíka je nutné prísť si osobne. Ak cestujete z ďaleka vlakom alebo autobusom vieme počkať na stanici v Michalovciach alebo Košiciach – dohoda telefonicky.

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska! Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy!

Kontakt: +421 918 843 859, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Nubi
Pohlavie: sučka
Farba: čierna s hneddými labkami a ňufákom
Vek: cca 4 mesiace
Veľkosť: v dospelosti predpoklad stredného vzrastu
Rasa: kríženec

nubi2

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>