Biela princezná Nivea má citlivú psiu dušu


Nádherná biela princezná Nivea pochádza z Banskej Bystrice a je to maminka šteniatok „Bobuliek“. Rodina, ktorá do útulku doniesla šteniatka, doniesla aj ich maminku, Niveu.

Nivea je priateľská, veľmi milá, citlivá psia duša. Je to výborná maminka, svoje šteniatka hneď spoznala a Bobuľky sa jej príchodu naozaj potešili.

Je to šikovná sučka, zvykla si na obojok a vôdzku, spoznáva prechádzky, spoznáva psiu svorku, spoznáva život. S inými psíkmi vychádza bez problémov.

nivea3

Nivea hľadá milujúcich majiteľov, pretože ona vás bude milovať na 100%! Je ozaj učenlivá, vnímavá, teší sa a jemne sa tlačí do pozornosti a chce sa hladkať. Začala sa tešiť a vrtieť chvostíkom. Je vhodná do bytu, aj do domu. Môže ísť do rodinky s deťmi, aj k iným zvieratám.

Je odčervená, čaká ju očkovanie, čipovanie a kastrácia. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí sa symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie.

nivea2

Kontakt: 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: NIVEA
Pohlavie: sučka
Farba: biela
Rasa: mix teriér/bradáč alebo westík
Vek: cca 2 – 3 roky
Veľkosť: menšia, pod kolená

nivea

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>