Z Niny si môžete vychovať skvelú parťáčku na túry

0

Nina je sučka s krásnou lesklou srsťou. Je skoro celá čierna, má len biely fliačik na hrudi. Aj ona už má nový domov. Hľadať jej ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Je priateľská, niekedy trochu neistá, ale so správnou výchovou z nej bude určite rýchlo sebavedomá a skvelá sučka. Je poslušná, šikovná, zvyknutá na obojok a vôdzku, a aj na iné psíky a sučky. Zaujíma sa aj aporty, rada vyskočí na človeka a nechá sa hľadkať. Možno by bola vhodná aj na agility, prípadne dog dancing. Je to mladá sučka, a tak si z nej môžete vychovať parťáčku na túry, super skokanku prekážok, či pohodovú rodinnú sučku, ktorá bude spávať v posteli s vašimi deťmi. Nina je vhodná do bytu aj do domu. Je odčervená, očkovaná, čipovaná a má preukaz.

Kontakt: 0911 291 083, 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: NINA
Pohlavie: sučka
Farba: čierna
Veľkosť: stredná
Vek: cca 1-2 roky
Rasa: kríženec float retrievera

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>