Nerov majiteľ sa odsťahoval, psa priviazal na reťaz a odišiel

0 4011

Nerka nechal majiteľ napospas osudu. Odsťahoval sa z domu a on ostal priviazaný na reťazi. Prežil len vďaka všímavým susedom, ktorí ho kŕmili, kým sme ho neprijali do nášho depozitu. Nerko je priateľský a pokojný psík. Návštevu vie však štekotom pekne ohlásiť. Dnes už má nový domov. Nerko stráži dvor neďaleko Kapušian.

Sučky znesie, iných psov – samcov podľa sympatií, správa sa voči nim dominantne, takže pri stretnutí s iným dominantným psom môže vzniknúť konflikt.

Nerko je nevtieravý psík, občas si príde po pohladenie, no nijak sa nevnucuje, miluje piškótky a vlastne všetko, čo sa dá zjesť. Vhodný je skôr k domu so zateplenou búdou, nie je náročný na pohyb, pokojne by mohol ísť aj k starším ľuďom, s ktorými by si užil pomalé, pohodové prechádzky.

nero

Hodí sa k ľuďom, ktorí už psíka mali a vedia si vytvoriť u psíka rešpekt. Nerko sa do útulku dostal v zlom zdravotnom stave – výrazne podvyživený, s kožnou chorobou, tráviacimi problémami a množstvom bĺch.

Po zdravotnej stránke je už úplne v poriadku. je čipovaný, kastrovaný, vakcinovaný. Kto mu chce vynahradiť všetko zlé, čo prežil a dať milujúci domov, nech sa hlási. Nero na vás čaká vo Veľkých Kapušanoch.

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

Kontakt: 0918 843 859, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: NERO
Pohlavie: pes
Farba: hnedá
Veľkosť: 20 kg, 52 cm
Vek: cca 3-4 roky
Rasa: kríženec

nero2

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>