Naj útulkáč: Šegy

0

Páči sa vám sučka Šegy? Dajte jej hlas! Na konci jej profilu kliknite na „ODPORUČIŤ“.

Meno majiteľa psa: Viktória Michalská

Meno psa: ŠEGY

Príbeh psa: Naśu úžasnú Šegy sme si s priateľom vzali z OZ Túlavá labka v Banskej Štiavnici, v júni 2013. Ja som spoluzakladateľka tohto OZ, fungujeme už 6-ty rok :o)

Šegy nám padla do oka svojom bezprostrednosťou, aktivitou a energiou. Je úplne závislá na aportovaní, na behaní a proste tento pes si užíva život stále :o) Raz sme skúšali, ako dlho vydrží aportovať… Skončili sme po 6 hodinách, už nás to nebavilo .o)))

Je to perfektný strážca nášho majetku, teda pokiaľ niekto nepríde s piškótou .o))) Je to naša spoločníčka na výletoch, prechádzkach, aktívne nás sprevádza v našom živote.

Je nekonfliktná, priateľská, perfektný rodinný pes.

Dokonca sme zistili, že je to perfektný talent na výcvik, zúčastnili sme sa raz jednej víkendovej výcvikovej školy v Dolnom Kubíne a tam naša Šegy prekvapila a po troch tréningoch ovládala dokonale mnoho základných povelov. Je to proste pracantka a makačka :o)

Je to naše zlatko… Kúpili sme jej mäkký prešívaný pelech a v ňom sa tvári, že ani nie je, len aby nemusela z neho von :o))) Ani vtedy nedýcha, nehýbe sa, len zdvihne ucho a počúva, čo sa deje okolo. Líže nám ruky, mucká sa…

Sme radi, že ju máme a každému odporúčame adoptovať si psa, či mačku z útulku. Zachránite tým život a získate perfektného kamoša, rodinného člena. Pozrite www.tulavalabka.sk a vyberte si miláčika ;)

Šegy pozdravuje… Pravdepodobne behá vonku s aportom v papuľke, čo robí asi 90% času zo dňa .o)

Viki a Radko

Útulok z ktorého bol pes adoptovaný: OZ Túlavá labka

Kedy bol pes adoptovaný: 22.06.2013

Fotografia psa
naša-Šegy