Naj útulkáč: Morris

0

Chcete dať hlas Morrisovi? Kliknite na „ODPORUČIŤ“ pod jeho profilom.

Meno majiteľa psa: Lucia

Meno psa: Morris

Príbeh psa: V auguste 2013 sme došli o našu milovanú 13 ročnú fenočku Jessinku. Veľmi nám chýbala a život bez psa bol ozaj pod psa. A tak som začala „šmejdiť“ po stránkach rôznych útulkoch a DO. Ako som natrafila na už nášho Morrisa som sa zaľúbila. Ten jeho kukuč bol neodolateľný. Najbližšiu sobotu sme ho boli navštíviť. V útulku bol aj s maminkou, takže vyzeral že si ani neuvedomuje že niečo je v neporiadku. Nemal za sebou ešte všetky potrebné očkovania aby sme si ho mohli zobrať domov, a tak sme museli počkať ešte týždeň. Tak strašne sme sa na neho tešili :)

Konečne prišiel.Pre ostatných obávaný, no pre nás očakávaný povestný piatok trinásteho. Po práci sme nasadli do auta a šli po neho. Piatok trinásteho sa pripomenul, keď nám z pred nami idúceho auta vletel kamienok do čelného skla. Sklo sme museli dať zaliať(našťastie nie meniť celé). Niekto by to možno bral ako znamenie, my sme sa však stále viac a viac tešili na toho krásavca po ktorého sme si išli.

Pre nás a verím že aj pre Morrisa to bol ten najlepší piatok trinásteho :)

Z Morriska je teraz už pubertiak, ktorý nám robí radosť každý jeden deň. Má za sebou výcvik základnej poslušnosti a stále pokračujeme vo výcviku. Jedného dňa z neho bude možno aj canisterapeut :)

Útulok z ktorého bol pes adoptovaný: útulok Trnava

Kedy bol pes adoptovaný: 13.09.2013

Fotografia psaIMAG1015