Hlasovanie skončilo, o NAJ ÚTULKÁČA bojovalo 141 psíkov

0

Bratislava 1. apríla (Útulkovo.sk) – Hlasovanie v súťaži Naj útalkáč skončilo v pondelok 31. marca o polnoci. O víťazstvo bojovalo 141 psíkov z útulkov z celého Slovenska, ale aj z Čiech. Výsledky budú zverejnené už čoskoro, na stránke utulkovo.teraz.sk.

Pre Naj útulkáča je pripravený výcvik vo výcvikovej škole DOGGIE, ktorá má cvičiská v šiestich slovenských mestách. Zaujímavú cenu pripravilo Útulkovo.sk  v spolupráci so Zoofast.sk a Novosev.sk aj pre útulok, z ktorého bol víťazný pes adoptovaný. Do útulku poputuje viac ako 80 kg granuliek.

Každý súťažiaci psík alebo sučka, ktorý bude mať viac ako 100 „ODPORUČENÍ“ bude zaradený do zlosovania a jeho majiteľ môže získať super olympijský hrnček od Slovenského olympijského výboru. Okrem toho pripravilo Útulkovo.sk olympijský hrnček aj pre majiteľov psíkov, ktorí sa umiestnia na druhom a treťom mieste.

Víťazi súťaže budú slávnostne vyhlásení 5. marca v Horskom parku v Bratislave na akcii Nájdite sa so zvieratkom z útulku, ktorú organizuje bratislavská mestská časť Staré Mesto.

Útulkovo.sk
Foto: Útulkovo.sk