Naj útulkáč: Denko

0

Chcete dať hlas Denkovi? Kliknite na „ODPORUČIŤ“ pod jeho profilom.

Meno majiteľa psa: Ivana Gáliková

Meno psa: Denko

Príbeh psa: Malého Denka som prvý krát uvidela na facebookovej stránke útulku začiatkom novembra. Zháňali pre neho dočasku na dva týždne lebo nemali absolutne žiadne miesto a bol velmi malinký. Tak po dohode s rodičmi som sa ho ujala.

Bol len taká malá voňavá čierna gulička a zo začiatku sa bál (odobrali ho na ulici teraz neviem či Rómom alebo bezdomovcovi). Nachystala som mu peliešok aj deku ale on najradšej spal schúlený úplne v rohu pod mojou posteľou.

Ako dni plynuli, tak aj malý Denko sa začal osmelovať a robiť neplechu. Musím ho však pochváliť, že velmi rýchlo sa naučil chodiť cikať do krabice na plienočku.

O tom ako rozkúsal 4 nabíjačky, troje topánky a mnoho iného radšej ani písať nebudem :D

Pomaly ale iste sa celej rodine Denko dostával do srdiečka a ja som sa len desila ako rýchlo plynú dni. Začala som sa pohrávať s myšlienkou, že by sme si ho nechali na trvalo, avšak mali sme už dvoch psíkov a bála som sa, že ocino bude proti. Denkove anjelsko-diabolské očká však presvedčili aj ocina a tak si vštci spolu krásne nažívame.

Za pol roka čaká Denka sťahovanie do nového domčeka, kde si bude so mnou a so snúbencom krásne nažívať. A samozrejme mu časom pribudne braček alebo sestrička z útulku, o tom niet pochýb.

Útulok z ktorého bol pes adoptovaný: Útulok Trnava

Kedy bol pes adoptovaný: 16.11.2013

Fotografia psa
deny