Naj útulkáč je v druhej polovici, o tieto ceny súťažíte

1

Bratislava 7. marca (Útulkovo.sk) – Prvého marca sa začala druhá polovica súťaže Naj útulkáč. Zatiaľ sa do nej zapojilo 118 psíčkarov so svojimi miláčikmi, ktorých si adoptovali z útulku. Súťaž stále pokračuje a do 31. marca sa môžu prihlasovať noví súťažiaci. Do konca marca bude prebiehať aj hlasovanie o toho NAJ.

Všetci psíkovia stále bojujú o hlavnú cenu, výcvik psa vo výcvikovej škole DOGGIE, ktorá má cvičiská v šiestich slovenských mestách. Zaujímavú cenu pripravilo Útulkovo.sk  v spolupráci so Zoofast.sk a Novosev.sk aj pre útulok, z ktorého bol víťazný pes adoptovaný.

Takýto výcvik, vo výcvikovej škole DOGGIE, čaká vášho psíka, ak sa stane Naj útulkáčom:

Doggie_Puppy_School_2010_3

Pre útulok, z ktorého bude víťazný psík adoptovaný sú pripravené granulky.

Tieto granulky venovala do súťaže firma ZOOFAST:

granule zoofast

A tieto venovala firma NOVOSEV:

granule novosev

Každý súťažiaci psík alebo sučka, ktorý bude mať viac ako 100 „ODPORUČENÍ“ bude zaradený do zlosovania a jeho majiteľ môže získať super olympijský hrnček od Slovenského olympijského výboru. Okrem toho pripravilo Útulkovo.sk olympijský hrnček aj pre majiteľov psíkov, ktorí sa umiestnia na druhom a treťom mieste.

hrnceky pre víťazov

Okrem hrnčekov sú pre psíkov, ktorí sa umiestnia na druhom a treťom mieste pripravené aj ďalšie darčeky od ZOOFASTU:

ceny 61

Súťaž trvá až do konca marca a ešte stále máte možnosť sa do nej zapojiť.  Prihlasovať svojich psíkov môžu majitelia aj počas spusteného hlasovania. Čím skôr však psíka prihlásia, tým má väčšiu šancu na výhru. Hlasovanie je veľmi jednoduché, vyhrá psík, ktorý dostane najviac odporúčaní – lajkov. Hlasovať za psíka, resp. odporučiť ho môžete vždy na konci jeho profilu. Profily súťažiacich psíkov nájdete v kategórii SÚŤAŽ na stránke www.utulkovo.sk.

Útulkovo.sk
Foto: Útulkovo.sk