Komu urobí Murko radosť?

0 2366

Pozdravujem všetkých mojich fanúšikov! S dočaskárkou sme sa dohodli, že je najvyšší čas si nájsť svoju vlastnú rodinku. Nie že by ma nemala rada…to naopak. Vysvetlila mi, že ona mi len pomohla z najhoršieho. Potrebujem uvoľniť miesto pre ďalšie, možno vážne prípady. A predstavte si, už som miesto uvoľnil, podarilo sa mi nájsť novú rodinu.

Ako to so mnou bolo? Tí čo ma poznajú, vedia ako zle som vyzeral. Ale aj tak to zhrniem. Bol som nechcený, opustený, neľúbený, chorý, skoro mŕtvy… Jednou labkou v hrobe. Ešte mi aj zistili, že som FIV pozitívny… No hrôza.

Dostal som ale šancu, čo som už fakt nečakal. Liečba bola dlhá a náročná. Nevyzeralo to so mnou veľmi ružovo. Ale tadáááá! Pozrite aký som kus! Vyliečili ma. A to myslím doslovne.

Murko3

Mám možnosť ďalej žiť, robiť niekomu radosť. To ja dokážem. Každého vítam hlasným mňaukaním, zbožňujem škrabkanie. Od radosti sa hádžem na chrbát ako taký wrestler. Zjem všetko. Používam moje WC, nerobím neporiadok. Som proste vychovaný gentleman s občasným správaním šialeného mačaťa.

No vráťme sa k téme. Pomôžeš mi s domovom? Nemám kam ísť… Musím byť mačací jedináčik, len do interiéru bytu alebo domu. Budeš ty ten, kvôli ktorému som prežil celé to peklo a vystrúhal sa do takejto krásy? Mojej diagnózy sa báť nemusíš. Ešte ma čaká veľa pekných rôčkov. Budem dúfať, že práve ty si ten môj človek… Chcem cítiť, čo to je byť niekoho maznáčik. Zaslúžim si to za tie roky trápenia čo mi spôsobil predchádzajúci „majiteľ“…

murko

Kontakt: 0903 706 818

O zvieratku:

Meno: MURKO
Pohlavie: kocúr
Farba: čierno-biela