Motoristi podporili skalický útulok

0

Skalica 2.septembra (Útulkovo.sk) – Tuningoví nadšenci a majitelia štvorkolesových miláčikov sa rozhodli pomôcť skalickému útulku. Na tuningovom zraze, ktorý sa konal 31.augusta, sa rozhodli vyzbierať peniaze na výstavbu nového oplotenia pre útulok.

Charitatívny zraz začal o štrnástej hodine a dobrej myšlienke prialo i počasie. Po upršaných dňoch sa na Skalicu usmialo slnko. „Na parkovisko pred obchodným centrom dorazilo niekoľko desiatok priaznivcov tuningu i so svojimi autami, ktorých ´ešpézetky´ prezrádzali účasť z celého Slovenska a Čiech,“ priblížila pre Útulkovo.sk Terézia Hakošová z útulku v Skalici.

Medzi autami a hrdými šoférmi sa prechádzali hostesky s pokladničkami a dievčatá so psíkami z útulku. Kto prišiel, mohol sa pokochať výhľadom na silné autá, krásne hostesky, alebo milých psíkov, ktorí si tu medzi majiteľmi áut a návštevníkmi podujatia veselo hľadali nového pána.


Motoristi boli veľmi milí, deti mali možnosť previezť sa krásnymi autami. Akciu zakončila hromadná návšteva útulku. „Desiatky ľudí sa sem priviezli, aby pozdravili psíkov a mačičky a odovzdali pár mechov granúl,“ dodala Hakošová.


Do zbierky na oplotenie si po tuningovom zraze mohli skalickí útulkáči pripísať 190,96 eur, 920 korún českých a dva doláre. „Spokojnosť neprevládala len na strane útulku, ale i na strane samotných motoristov, ktorí sa vyjadrili, že by z tejto akcie radi spravili tradíciu,“ uzavrela.

Útulkovo.sk
Foto: Terézia Hakošová Útulok Skalica