VIDEO: Mirko sa vzoprel častým bitkám, na ľudí útočil zo strachu

0

Mirko bol šteniatko ako každé iné. Plné očakávania a lásky k človeku. No dostal sa do nesprávnych rúk a bol týraný. Napokon sa vzoprel neustálym bitkám od človeka.

Nevieme presne čo všetko si prežil, ale určite to nebolo nič pekné. Ako prišiel do útulku útočil do ľudí. Po mnohých radách od kynológov sme zistili, že útočí zo strachu. Pred niečim čo očakával, radšej sa bránil. Neveril ľudom, nikomu. Rozhodli sme sa však dať mu šancu na krajší život a ukázať, že v človeku je aj to dobré. Postupne sme začali Mirkovi ukazovať krajší život ešte s náhubkom. V tomto prípade veľmi pomohla kastrácia a zmenila ho na nepoznanie. Mirko potrebuje jedného človeka, ktorý mu ukáže správny smer.

Je to psík s obrovským srdiečkom, ktorý potrebuje svoju lásku niekomu darovať. Vie sa veľmi silno naviazať a bude veriť časom svojmu pánovi, ktorý mu dá šancu. Nie je vhodný k deťom a k ostatným psom. Veľmi ťažko znáša zimu a mrazy, preto potrebuje byť v zime v teple. Je kastrovaný.

Kontakt: 0915 955 425

O zvieratku:

Meno: MIRKO
Vek: cca 5 roky
Pohlavie: pes
Farba: hnedo-čierna

Útulok Kežmarok

Každodenná nádej v Útulku Kežmarok znamená pre ľudí, ktorí v ňom pracujú pôžičku šťastia, že ich zvieratká prežijú,  že sa budú mať lepšie. Snažia sa vytvoriť psíkom dôstojné podmienky. Všetky ich zvieratká sú odkázané na starostlivosť, ktorú im s láskou venujú.Viac>>