MIMORIADNA SPRÁVA OD ZOE: Potrebuje súrne vyšetrenie, na ktoré nemá peniaze

3 2365

ZVOLEN – Denník hlucho – slepej Zoe sa na stránke Útulkovo.sk stal hitom a podľa vašich ohlasov vieme, že sa vám páči a držíte Zoe palce. Hoci to vyzeralo, že sa jej celkom darí, jej podlomené zdravie ju dobehlo a teraz potrebuje pomoc.

Ako spolu so svojou záchrankyňou Miťou Luptákovou do redakcie napísali, sú zúfalé a nemajú sa na koho obrátiť. „Posledné dni sa mi stávajú čudné veci. Nedávno som sa začala točiť, čo by nebolo nič zvláštne, ale nevedela som sa zastaviť. Musela ma panička chytiť a doslova zastaviť silou,“ priblížila Zoe, prostredníctvom svojej majiteľky, svoj nepríjemný zážitok.

Celá sa chvela a niekoľko minút zase nevidela. Jej záchrankyňa Miťa je z toho smutná. So sučkou už navštívila niekoľko veterinárov, ale nevedia si s diagnózou Zoe poradiť. „Zoe potrebuje vyšetrenie hlavy,“ priblížila Miťa.

Neurológiou zvierat sa zaoberajú na klinike v Bratislave a magnetická rezonancia tam stojí 300 až 350 eur, posúdenie výsledkov a vyšetrenie odborníkom stojí ďalších 50 eur. Miťa, spolu so Zoe, sa preto obracajú na všetkých dobrých ľudí, aby sučke pomohli a prispeli na vyšetrenie.

Ak sa rozhodnete prispieť Zoe na MRI, môžte tak urobiť na transparentný účet Občianskeho združenia Labka.

Číslo účtu pre SLOVENSKÝCH PRIAZNIVCOV: 5057186697/0900
Do poznámky prosím napíšte ´ZOE´
Číslo účtu pre ČESKÝCH PRIAZNIVCOV: 1200248080/2310
Do poznámky prosím napíšte ´ZOE´

„Budem vám veľmi vďačná za každý jeden cent, ktorým prispejete na moju cestu za vyšetrením. Všetkých darcov budem zverejňovať aj na mojej stránke,“ dodala Zoe prostredníctvom svojej záchrankyne.

Útulkovo.sk pravidelne prináša zážitky statočnej Zoe. Ak ich ešte nepoznáte, prečítajte si ich TU.

Útulkovo.sk
Foto: Miťa Luptáková
.