Mia so šteniatkami zostala sama, majiteľ sa odsťahoval


Miu doniesla do útulku pani, ktorá má v opatere Tulka, keďže sa už nemohla na ňu ďalej pozerať. Jej sused sa odsťahoval a Mia so šteniatkami tam pravdaže ostala priviazaná, napospas osudu. No údajne ju chodieval ju kŕmiť asi dvakrát do týždňa.

Starala sa o ňu ako mohla, ale keď ju v jedno ráno našla priviazanú visieť, bolo treba konať. Miuška je v útulku, vyzerá byť spokojná a vďačná. Jej medvedíky sú tiež v dobrom stave – sú to 3 sučky a jeden psík.

Narodili sa asi v polovici októbra. Na adopciu budú až po základnom očkovaní (najskôr v decembri), ale rezervovať si ich môžete už teraz.

mia

Nájdete nás za levickou pekárňou, ako je areál strelnice. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku 40 eur. Cena zahŕňa odčervenie, zasérovanie, kompletné očkovanie s besnotou, čipovanie a kastráciu.

Kontakt: Janka – 0948 330 815, Marry – 0908 583 078, stastnydomov@gmail.com

mia3

O zvieratku:

Meno: Mia
Pohlavie: sučka
Farba: hnedo-čierna
Rasa: husky x nemecký ovčiak
Rok narodenia: 2011
Výška: stredná, po kolená, cca 50 cm
Veterinárne ošetrenie: odčervenie, očkovanie, čipovanie a v budúcnosti kastrácia
Kastrácia: nie
Povaha: milá, pokojná sučka

Znášanlivosť:
Psy: áno
Sučky: individuálne, nakoľko má šteniatka a chráni si ich
Mačky: neskúšali sme

mia

Vhodnosť:
Dvor: áno
Byt: áno
Deti: áno
Staršie osoby: áno

OZ Šťastný domov – Útulok Levice

Útulok v Leviciach nájdete pri strelnici, za bývalou levickou pekárňou. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku vo výške 25 eur. Cena zahŕňa odčervenie, 2x zasérovanie, kompletné očkovanie s besnotou a čipovanie. Viac>>