Merci je totálne zlatíčko

0 2988

Merci sa niekoľko dní túlala v Kamenici nad Cirochou až sa dostala do OZ Pomoc psom. Javí ako totálne zlatíčko. Iných psíkov a sučky si nevšíma, miluje ľudí, hladkanie a maznanie. Merci má nový domov v Nemecku.

Takisto sa jej veľmi zapáčili pískacie hračky. Má 100% hygienické návyky, po odchode majiteľa si chvíľu po plače, inak je tichúčko, nič neničí. Na prechádzkach chodí pekne, neťahá. Ideálna ako jediný psík, keďže je trochu žiarlivá a majiteľov by chcela mať len pre seba.

Absolvovala už veterinárnu prehliadku – trpí pravdepodobne kožnou alergiou od bĺch, má zapálené očko. Po kompletnom preliečení bude ponúknutá na adopciu. Rezervovať si ju môžete už teraz.

Merci na vás čaká v dočasnej opatere v Strážskom. Je odčervená, odblšená, bude čipovaná, komplet vakcinovaná a kastrovaná.

merci2

Pre psíka je nutné prísť si osobne. Ak cestujete z ďaleka vlakom alebo autobusom vieme počkať na stanici v Michalovciach alebo Košiciach – dohoda telefonicky.

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska! Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy!

Kontakt: +421 910 161 789, ozpomocpsom@gmail.com

merci

O zvieratku:

Meno: Merci
Pohlavie: sučka
Farba: čierna
Vek: cca 1-2 roky
Veľkosť: malá
Rasa: jagdteriér

merci1

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>