Yorkshirský teriér zachránil ženu pred medveďom, ktorý jej vliezol do obývačky

0

New Jersey 30. júla (Útulkovo.sk) – Deborah Epsteinová z New Jersey môže povedať, že sa druhýkrát narodila vďaka svojmu malému yorkshirskému teriérovi! Práve on jej zachránil život, ktorý takmer skončil v zuboch obrovského medveďa. Drzá šelma vnikla do jej domu a v obývačke sa dostala do konfliktu s psíkom Joem.

Väčšina ľudí pravdepodobne nechová yorkshirských teriérov pre svoju ochranu. V krajine medveďov však pravdepodobne mnohí zmenia názor, a práve tohto malého psíka si zabezpečia, aby ich chránil. 0sdvedčilo sa to aj Deborah Epsteinovej, tento týždeň unikla smrti v pazúroch šelmy len vďaka svojmu malému psíkovi. Informuje o tom internetová stránka msn.com.

Veľký medveď sa totiž Deborah dostal nielen k domu, ale podarilo sa mu vkĺznuť aj dnu, pretože dvere boli otvorené. Po chvíli Deborah počula z vedľajšej miestnosti silno štekať svojho yorkshirského teriéra Joea. Prestrašená sa vrátila pozrieť čo sa deje a uprostred obývačky uvidela stáť obrovského medveďa.
„Medveď mieril k Joeovej miske s jedlom… Všetci vedia, že Joeovej misky s jedlom sa dotýkať netreba,“ povedala Deborah.

V tej chvíli sa psík odvážne vrhol na šelmu, a tak zúrivo štekal, že medveď, predsa len zneistený neznámym prostredím, vyplašene utiekol. „Zachránila som ho z útulku a on mi zachránil život pred medveďom,“ vyznala sa dojatá Deborah na margo svojho domáceho miláčika.

Útulkovo.sk
Foto msn.com

Súvisiace články:
Žene do domu vtrhli dva krížence pitbula a zabíjali
Viac>>