Marduk postráži váš majetok


Marduk je veľmi veselé, aktívne až akčné šteniatko. Je to pravdepodobne kríženec nemeckého či belgického ovčiaka, možno sa v ňom skrýva aj nejaké poľovnícke plemeno.

Psík miluje spoločnosť človeka, je zvyknutý aj na iné psy, niekedy ich provokuje a chce sa hrať. Je to šikovné a vnímavé šteniatko, pozná obojok, vodítko a prechádzky. Cestovanie v aute mu nerobilo tiež problém. Samozrejme môže ísť do rodiny k deťom a aj k iným zvieratám. Vzhľadom na jeho temperament však potrebuje majiteľa, ktorý sa mu bude venovať a vychová z neho psa ako sa patrí. Pravdepodobne to bude aj dobrý strážca vášho majetku.

Je vhodný skôr k domu. Marduk je odčervený a dostal sérum proti parvoviróze. Je očkovaný, čipovaný. Podmienkou adopcie je kastrácia vo vhodnom veku. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí iba symbolický poplatok.

Kontakt: 0903261807, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: MARDUK
Vek: cca 5 mesiacov
Rasa: mix NO/BO/možno nejaké poľovnícke plemeno
Farba: ryšavo-hnedý
Pohlavie: pes
Veľkosť: cca 9 kg, bude cca stredného až väčšieho vzrastu

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>