Marco žil so svorkou psov, na ľudí si musí zvykať

0

Marco je jedným zo zachránených psíkov z príšerných podmienok v Belej nad Cirochou. Prišiel veľmi plachý, nezvyknutý na ľudský dotyk a manipuláciu.

Bol zvyknutý žiť vo svorke psov aj sučiek. Marco si momentálne užíva pokojný život v dočasnej opatere, kde sa z neho stáva milý priateľský psík. Zvyká si na život v byte, pekne zvláda hyg. návyky, naučil sa chodiť na vodítku a zvyká si na ruch mesta.

Bude z neho skvelý, oddaný a vďačný psík :) Hľadáme pre ňho domov v byte alebo pri domčeku s celoročným prístupom dnu. Marco na Vás čaká v DO Veľké Kapušany.
marco1

Pre psíka je nutné prísť si osobne. Ak cestujete z ďaleka vlakom alebo autobusom vieme počkať na stanici v Michalovciach alebo Košiciach – dohoda telefonicky.

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska! Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy!

Kontakt: +421 918 843 859, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Marco
Pohlavie: pes
Farba: čierna
Vek: cca 1 rok
Veľkosť: malý vzrast (8 kg, 30 cm), odčervený, čipovaný, kastrovaný, vakcinovaný
Rasa: kríženec

marco

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>