Mamička Štefi a šteniatko Šiba – OZ Túlavá Labka

0 2308

Štefi sa aj so svojim šteniatkom Šibou našla na ulici pri rómskej časti mesta. Pravdepodobne ich tam niekto vyhodil, ľudia tam často nosia psíkov, ktorých sa chcú zbaviť. Boli obaja zablšení, začervení, mali kliešťov, Štefi má úplne splsnatenú srsť a dredy.
Aktualizácia – Mamička aj šteniatko sa adoptovali :)

Štefi podstúpi skrášľovaciu kúru v Salóne pre psov Havko, bude vykúpaná, ostrihaná. Štefi je sučinka pokojnej povahy, je veľmi milá a mojkavá. Po ostrihaní bude prekrásna biela sučinka. Vhodná je do bytu.

Šiba je šikovné drobnučké šteniatko, veselé a aktívne. Keďže na voliére je kari rohož, behá cez oká ako nič, má to skôr ako nový tip hry :o)) Od mamky sa však nepohne ani na krok. Je vhodná skôr do bytu.

Obe krásavice si hľadajú svoje nové rodiny. Obe potrebujú šancu na lepší život. Sú to krásne psie dušičky, budú vašim oddaným priateľom. Obaja sú veterinárne ošetrení, odblšení, odčervení, čipovaní.
Pri adopcii sa platí len poplatok za veterinárne ošetrenie.

O zvieratku:

Meno: ŠTEFI – mamka; ŠIBA – šteniatko
Vek: Štefi – cca 2 roky; Šiba – cca 7 týždňov
Rasa: Štefi – x maltézsky pinč; Šiba – mamka x maltézsky pinč, ocko neznámy
Pohlavie: sučky
Farba: Štefi – biela; Šiba – odtiene sivej
Veľkosť: Štefi – malá; Šiba – piďi šteniatko

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>