Maila sa chceli zbaviť, hodili ho cez plot do karanténnej stanice

0 1270

Mailo je psík, ktorého sa niekto zbavil tak, že ho prehodil k nám do karanténnej stanice. Ide o mladého, cca 1,5 ročného, akčného, veselého, hravého, absolútne nekonfliktného psíčka. Mailo našiel nový domov, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Mailo miluje hru a aktivitu. Je by vhodný k mladým ľuďom, ktorý žijú aktívny život. Hodil by sa na nejaké psie športy (agility atď). Môže bývať aj s iným psíkom, len vo vnútri.

Kontakt: ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: MAILO
Pohlavie: pes
Farba: biela
Veľkosť: malá

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov. Viac>>