Magnolia žila na ulici, jedla len keď jej niečo hodili. Jej šteniatka tiež

0 1980

Magnolia a jej dve šteniatka Idefix a Isolda sú zo Zvolenskej Slatiny. Prežívali na ulici, na lúke, len vďaka ľuďom, ktorí im niekedy dali papať, piť, no nikto im neskúsil skutočne pomôcť. Doviezla ich Lenka M., ktorá sa ich snažila odchytiť asi dva týždne a teraz sa to konečne podarilo. Magnolia našla nový domov v Čechách a spoločnosť jej bude robiť ešte jedna sučka. Domov jej pomáhalo hľadať aj Útulkovo.sk.

Magnolia je naozaj nádherná sučka. Musela si však veľa vytrpieť, pretože sa bojí, nedôveruje. Je veľmi chudučká, mala samozrejme aj blchy, kliešte. Kríva na zadnú ľavú labku – pravdepodobne staršie zranenie, možno zle zahojená zlomenina. Pomaly sa však osmeľuje, je zvedavá. Učí sa na obojok, vôdzku, každý deň robí pokroky, začína sa jej páčiť hladkanie a ľudská spoločnosť. Potrebuje len čas, trpezlivosť a veľa lásky a bude z nej určite čoskoro veselá, šťastná, priateľská a verná sučka.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

magnolia

O zvieratku:

Meno: MAGNOLIA
Pohlavie: sučka
Farba: biela
Vek: cca 2 – 3 roky
Rasa: mix biely bradáč, teriér
Veľkosť: štíhla, stredne veľká

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>