Magnetka sa na prechádzke drží pri človeku


Maličká rozkošná sučinka Magnetka bola nájdená na ulici pri obci Tesáre. Klasické nechcené a potom vyhodené šteniatko.

Magnetka je naozaj zlatíčko. Je veľmi priateľská, hravá a veselá. Bez problémov vychádza s inými psíkmi, je vhodná aj k iným zvieratkám. Je šikovná, poslušná, zvyknutá na popruhy a vodítko, na prechádzke sa drží pri človeku. Miluje spoločnosť človeka, neustále by bola nalepená na Vás ako magnetka.

Môže bývať v byte alebo v domčeku s prístupom dnu. Samozrejme je vhodná aj do rodinky k deťom. Vyzerá ako miniatúrny vlčiačik, pravdepodobne je to kríženka jazvečíka, je to naozaj originálne srdiečko.

Hľadá si zodpovedných, trpezlivých a milujúcich majiteľov. Magnetka je odčervená a dostala sérum proti parvoviróze. Čaká ju očkovanie, čipovanie a podmienkou adopcie je kastrácia vo vhodnom veku. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí iba symb.poplatok.

Kontakt: 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: MAGNETKA
Vek: cca 3 mesiace
Farba: hnedo čierna
Rasa: mini vlčiačik ( mix jazvečík )
Pohlavie: sučka
Veľkosť: maličká

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>