Lola doplatila na svoju dôverčivosť zlomenou sánkou


Lola sa jedného dňa objavila na zvolenskom sídlisku a dožadovala sa pozornosti a láskavosti človeka. Odkiaľ prišla, alebo kto ju tam „odložil“ nevedno, jedno je však isté, jej dôverčivosť a túžba byť ľúbená sa jej skoro stala osudnou a nejaký „dobrák“ jej ublížil tak, že mala zlomeninu sánky a roztrhnutý spodok papuľky.

Na Lole bolo vidieť, že nedávno mala mačiatka, avšak nikde sa nenašli, ani za nimi nechodila. Namiesto toho ráno plakala pred vchodom bytovky a utekala za každým človekom, ktorý išiel do vchodu.

Nakoniec sa jej ujala Monika, ktorá vzala prepravku a milú Lolu dala do provizória zapratanej sušiarne, navštívili veterinára, dostala lieky a začala liečbu sánky.

LOLA 1

Bola chudučká, pretože vonku asi nemala čo jesť, aj u svojej záchrankyne jedla len konzervy, pretože ju papuľka bolela.

Dnes už je úplne v poriadku, papuľka je zahojená a po zlom zážitku nie je ani stopy. Lola miluje človeka, miluje škrabkanie, mojkanie, obtiera sa okolo nôh, panáčkuje ako psík, len aby dostala pohladenie. Papá už všetko. Momentálne čaká v Karanténnej stanici Zvolen.

LOLA 3

Je vďačná, nenáročná, veľmi prítulná. Lola je kastrovaná, odčervená, testovaná na Fiv a Felv s negatívnym výsledkom, pripravená odísť do svojho vysnívaného domova.

Keďže svojou prítulnou povahou je príliš dôverčivá, je vhodná len do bytu, prípadne do domčeka s bezpečným výbehom.

Kontakt: mnau.zv@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Lola
Pohlavie: mačka

LOLA