Lojzík rád skúma obsah odpadkového koša

0 1000

BRATISLAVA – Lojzík bol v útulku Slobody zvierat od roku 2010. Je to perfektný pes, ktorý mal smolu a zostal v útulku akosi pridlho. Domov na ktorý toľko čakal, však stojí za to!

Vraví o tom mail, ktorý do Slobody zvierat poslali jeho noví majitelia:

Dobrý deň. 21. januára to bol už presne rok, čo sme si od vás adoptovali nášho Lojza. Odvtedy s nami už precestoval stovky kilometrov (veľmi rád cestuje), stanoval s nami a okrem nášho si našiel ešte ďalšie dva prechodné domovy – u našich rodičov, ktorí si ho tiež obľúbili.

Rád skúma obsah odpadkového koša, takže ho pred ním musíme zamykať a od samej radosti rozbil už aj zopár pohárov a tanierov, ale aj tak si už nevieme predstaviť život bez neho. Stal sa súčasťou našej rodiny a dúfame, že si s ním užijeme ešte pekných pár rokov.

Som výtvarník a preto som aj Lojza spolu s priateľkou zvečnil, takže jeho podoba nám už ostane navždy na jednom z mojich obrazov. Okrem jeho ukážky prikladám aj zopár ďalších fotiek z nášho spolunažívania, verím, že ľudia, ktorí chodia do útulku venčiť a pomáhať a poznali Lojzíka budú radi, že má u nás spokojný a šťastný život a my vďaka nemu tiež.
Tomáš a Denisa

lojzik1

Útulkovo.sk
Foto: Sloboda zvierat