Leonko je v novom domove

0 1747

Leonko je takisto v novom domove v bytíku. Veľa šťastia.

Neničí, je tichučký. Je to aktívny havino, ktorý potrebuje rovnako akčného paníčka.

Určite by s radosťou robil akýkoľvek šport, hlavne nech sa môže vybehať a niečím sa zamestnať. Miluje piškótky a loptičky. Leon je prvé dni v novom prostredí a pri cudzích ľuďoch bojko, no keď si zvykne, naviaže sa na človeka a stáva sa jeho nálepkou.

Je kontaktný, učenlivý a inteligentný, ovláda základné povely a krásne poslúcha aj bez vôdzky. Rozumie si aj s inými psami a sučkami, rád sa s nimi hrá a blázni. Iba do rodiny, kde sa mu budú venovať a dajú mu dostatok pohybu, kľudne k inému akčnému psíkovi. Leonko hľadá paníčka, ktorý ho už nikdy neopustí. Iba do bytu, alebo domu – dnu.

leon1

Leon na Vás čaká v dočaske v Michalovciach.

Pre psíka je nutné prísť si osobne. Ak cestujete z ďaleka vlakom alebo autobusom vieme počkať na stanici v Michalovciach alebo Košiciach – dohoda telefonicky.

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska! Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy!

Kontakt: +421 918 843 859, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Leon
Pohlavie: pes
Farba: bledá
Vek: cca 1,5 roka
Veľkosť: 12 kg, cca 40 cm, odčervený, čipovaný, vakcinovaný, kastrovaný
Rasa:

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>